Rudy`s blog over Italiaanse Design Keukens e.d.

Rudy`s blog over Italiaanse Design Keukens e.d.
Klik hier om naar mijn website te gaan!

woensdag 30 april 2025

Snaidero keuken in Bergen

Gisteravond moest ik in Vijfhuizen zijn bij de klant van project 839 en 1183.

Ben daarna doorgereden naar Bergen, daar woont de klant van project 1115. Die klant heeft een grote G10 keuken staan in een heel bijzonder huis; een huis wat een spiegelwand heeft. Je ziet het dus niet vanaf de straat.

























Bij de klant in Bergen staat zoals gezegd een grote G10 keuken. De klant heeft de keuken vergroot en ook aangepast met opzetkasten boven de hoge kasten.

De vouwdeurkast in mijn G10 is 120cm breed. Maar bij de klant in Bergen is deze verbreed naar wel 150cm (twee deuren van 75cm).

























De keuken in Bergen heb ik niet op video gezet, maar de originele G10 bij mij natuurlijk wel. Hier onder heb ik de video ingesloten.

Snaidero keuken in Vijfhuizen (project 839)

Onlangs schreef ik over de klant van project 1183 in Calpe (Spanje). Gisteravond was ik op bezoek bij deze klant in hun huis in Nederland (Vijfhuizen).

























In 2018 heb ik in die woning een S100 keuken geplaatst. Een Snaidero keuken in RVS met Neff apparaten en "mijn" vouwdeurkast.

Heel leuk om te zien dat ze eigenlijk dezelfde keuken besteld hebben voor Spanje. Alleen Neff vervangen door Gaggenau en nu metallic lak in plaats van rvs.



















maandag 28 april 2025

Vliegen met klanten

Heerlijk lenteweer hier in Zeeland! De afgelopen dagen was het zo prachtig dat ik verschillende keren met klanten het luchtruim heb kunnen kiezen met de Cessna.

En waar kan dat beter dan vanaf Arnemuiden International Airport? 😊.

Een tijdje terug nam ik de klant van Project 1175 in Burgh-Haamstede al eens mee voor een vlucht. Zijn vrouw wilde graag ook een keer mee.



















Afgelopen zaterdag – tijdens Koningsdag – was het zover. Haar wens? Haar huis vanuit de lucht zien en een rondje boven Rotterdam. Geen probleem! Zo’n stadsrondje is altijd populair: het stadscentrum, de havens en op dit moment ook de felgekleurde bloembollenvelden bij Flakkee.



















Holden bij de Euromast

Vandaag kwam de klant van Project 1179 uit Rotterdam langs, samen met zijn zoon. Natuurlijk wilden zij ook mee de lucht in. We deden dus weer een rondje boven de Maasstad, maar deze keer was het nét even anders. Rotterdam Tower vroeg of we even wilden holden boven de Euromast – er moest een ander vliegtuig passeren.



















Prachtig moment dus om extra rondjes boven het centrum te draaien. Daarna vlogen we terug via Europoort landden we weer op Arnemuiden.



















Ondertussen op de grond…

Hoewel vandaag eigenlijk mijn vrije dag was, heb ik eerst nog de Snaidero Vision keuken voor Project 1176 geladen. Deze is inmiddels bezorgd in Gapinge bij de klant. Daarna wel snel overgeschakeld naar gezinsmodus: met vrouw en dochter op pad. Het is immers meivakantie.

Benieuwd naar zo`n Italiaanse designkeuken?

Of je nu komt voor een keuken of gewoon voor een praatje over vliegen – je bent uiteraard welkom in mijn showroom in Arnemuiden.

zaterdag 26 april 2025

Gaggenau G16 keuken

Stap binnen in de wereld van Italiaans design waar ronde, organische vormen en hoogwaardige materialen samenkomen. In mijn nieuwste YouTube-video laat ik je de Snaidero Ola keuken zien in de stijlvolle kleur Grigio Cemento, opgesteld in de G16 keuken opstelling (met geïntegreerde Gaggenau apparaten, voor een strakke look).

🏆 Highlights van deze Italiaanse designkeuken:

Naadloos Corian-werkblad in wit: Uit één stuk vervaardigd (technisch in twee delen, maar perfect verlijmd voor een vloeiend geheel – zie hoe dit in de video gebeurt!).

Quooker-kraan 3-in-1: Warm, koud, én kokend water, plus de Cube-functie voor bruisend of gekoeld plat water.

Iconisch Ola-design: Ronde lijnen die ruimte en comfort combineren, typisch voor Snaidero’s innovatieve visie.

🎬 Waarom deze video?

In de showroom staan meer variaties van de Ola-keuken (hoekopstelling, eiland, wandopstelling), maar deze G16-opstelling met Gaggenau-apparatuur verdient een eigen podium. Perfect voor wie houdt van strakke luxe met een zachte touch.

👉 Bekijk de video hier onder en laat je inspireren!**

Vragen? Stel ze gerust in de comments – ik vertel je graag meer over de details.



💡 Tip: Wil je nog meer Ola-keukenopstellingen zien? Binnenkort volgt er wel weer een andere Ola video!

#Snaidero #ItaliaansDesign #Keukeninspiratie #HighEndKeukens #Quooker #Corian

vrijdag 25 april 2025

Een Droomkeuken Wordt Werkelijkheid – Snaidero Ola in Arnemuiden

Vandaag neem ik jullie mee naar een project waar ik een Snaidero Ola keuken heb mogen leveren in een prachtige nieuwe woning hier in Arnemuiden.

Deze klant had al een flinke zoektocht achter de rug. Ze bezocht verschillende keukenshowrooms, maar kon nergens vinden wat ze écht voor ogen had. Totdat ze op een dag, tijdens een wandeling met de kinderwagen, langs de Snaidero keukenshowroom liep. Nieuwgierig kwam ze even binnen en daar stond hij: de Snaidero Ola keuken. Meteen wist ze – dit was haar droomkeuken!

De Snaidero Ola is een keuken die valt op door zijn elegante, organische vormen en tijdloze uitstraling. Bij deze klant hebben we de keuken gespoten in Grigio Cemento micalak, een prachtige metallic lak met subtiele spikkeltjes die een luxe, high-end uitstraling geven. Het is een kleur die perfect past bij een modern interieur, maar toch warm aanvoelt.













Het keukeneiland is uitgevoerd in wit Corian, met een speciale vorm die niet alleen als werkblad dient, maar ook als tafel. Zo heb je een multifunctioneel eiland waar gekookt, gegeten en samengekomen wordt. Dit ontwerp sluit naadloos aan bij de behoeften van een gezin – praktisch, maar met een strakke designlook.























Ik heb vorige week een bezoek gebracht aan de klant om te zien hoe de keuken in het dagelijks leven bevalt. In de video (hieronder) hoor je haar enthousiaste verhaal over hoe ze tot de keuze voor deze keuken is gekomen. Ook zijn nog enkele sfeervolle foto’s gemaakt om te laten zien hoe mooi de Snaidero Ola in haar woning staat.



Dit project laat weer zien hoe belangrijk het is om een keuken te vinden die niet alleen functioneel is, maar ook écht bij je past. Soms kom je hem tegen wanneer je er niet eens naar op zoek bent!

Ben je benieuwd geworden naar de mogelijkheden van een Snaidero Ola keuken of andere Italiaanse designkeukens? Loop gerust eens binnen in de showroom hier in Arnemuiden – wie weet ontdek jij ook jouw droomkeuken!

dinsdag 22 april 2025

Snaidero keuken in Calpe (project 1183)

Een paar weken terug verkocht ik een Snaidero keuken in Calpe (Spanje).

Vandaag heb ik de eerste spullen al op transport gestuurd naar de klant. Deze spullen breng ik dan naar Vijfhuizen (daar staat het Nederlandse huis van de klant).

Omdat ik toch een wagentje had rijden in die buurt konden er gelijk ook spullen mee voor de klant in Hoofddorp (project 1184).


















Gisteren was het 2e Pasen en was ik dus vrij. Ik had een paar klanten die graag langs wilden komen om keukens te bekijken, maar ik heb die toch moeten teleurstellen.

Ik ben met mijn vrouw en dochtertje naar Gent in België geweest. Soms heb je ook even wat tijd met je familie nodig.



















dinsdag 15 april 2025

Snaidero keuken in Beetsterzwaag (project 1150)

Gisteren is er een monteur langs geweest bij de klant van Snaidero project 1150 in Beetsterzwaag. Dit is een Gaggenau G10 keuken (de keuken op onderstaande video).



De klant heeft deze G10 op een klein aantal dingen aangepast. Zo hebben ze er een stoomoven met servieswarmer aan toegevoegd. Ook is het eiland iets ondieper gemaakt om de ruimte voor de doorloop te vergroten.

De keuken is een poosje terug geplaatst maar er moesten nog wat dingen afgerond worden. Zo had de klant bijvoorbeeld binnenlades nabesteld voor de vouwdeurkast.

De aannemer van klant is nog steeds aan het werk in huis, zodoende zit de keuken nog steeds in de beschermfolie.

























zaterdag 12 april 2025

Snaidero keuken in IJsselstein

Gisteren schreef ik al over de afspraak met een klant uit IJsselstein – en vandaag was het zover! Wat een leuk bezoek was het. Deze klanten kochten jaren geleden bij mij een Snaidero Ola 2000 keuken, een designklassieker van de beroemde Paolo Pininfarina, met die herkenbare, speelse ronde vormen.

Nu gaan ze verbouwen – hun huis wordt groter, en dus komt er ook een nieuwe Snaidero keuken! We hebben hun wensen besproken, en ik hoop na het weekend een mooi voorstel voor ze te maken.

























Omdat het zulk prachtig weer was, heb ik de klant na ons gesprek meegenomen in mijn vliegtuig vanaf het vliegveld hier op Arnemuiden. Een rondje IJsselstein na het werk was iets te ver, maar we hebben een rondje boven Rotterdam gedaan. Langs de Kuip, de Markthal, de Euromast – en en-passant hebben we ook nog bloembollenvelden van bovenaf bekeken.



























Ik vind het geweldig als klanten na jaren weer terugkomen voor een nieuwe keuken. Zo’n vliegtochtje is dan toch wel het minste wat je terug kan doen. Natuurlijk kan ik dit niet bij elke klant doen – het weer moet goed zijn (vliegen in de stromende regen of hele harde wind is geen goed idee) en mijn agenda moet het toe laten uiteraard. Maar vandaag kwam alles perfect samen.













Na de vlucht hebben we nog gezellig gegeten in onze tinyhouse op het vliegveld. Bij geval is de vrouw van de klant, net als mijn eigen vrouw, afkomstig uit de Filipijnen. Dus de dames konden kletsen in hun eigen taal. Een geslaagde afsluiter van een geslaagde dag.













vrijdag 11 april 2025

Gaggenau kookplaat 400 serie

Niet alle klanten kopen een complete keuken. Onlangs had ik een losse Gaggenau 400 serie kookplaat verkocht aan een klant uit Heilig Landstichting (bij Nijmegen).

Vandaag kwam de klant de kookplaat ophalen met zijn Saab cabrio. Leuk! Ik heb er zelf ook eentje (Saab cabrio).






















Gelukkig voor mij komen de meeste klanten om een complete keuken. Voor morgen heb ik een afspraak met de klant van Snaidero project 468 in IJsselstein. Dit is een Snaidero Ola van de vorige generatie (onderstaande foto).

























De klant gaat verbouwen en zoekt weer een nieuwe Snaidero keuken. Leuk!

De huidige Snaidero Ola ziet er wel weer anders uit als de keuken bij klant. Ben benieuwd wat ze er van vinden. Hier onder een video van de huidige Snaidero Ola keuken.

donderdag 10 april 2025

Snaidero @Milanodesignweek2025

Op dit moment vindt er in Milaan het evenement Milano Design Week 2025 plaats.

Dit is dus niet de Eurocucina meubelbeurs, die was vorig jaar en wordt om-het-jaar gehouden.






































Ik ben er zelf niet bij in Milaan, maar tijdens dit evenement is het model Orbita van Snaidero getoond.

Pininfarina (het Italiaanse ontwerpbureau) vierde tijdens het evenement haar 95 jarige bestaan. Om dit te vieren werd (onder andere) een Snaidero Vision keuken geshowd.

De Vision is immers een ontwerp van Pininfarina.






































Zoals gezegd, ik ben er niet bij. Ik was nodig hier in Arnemuiden want de vervoerder van Snaidero kwam keukens lossen.

De keuken van project 1142 en ook de keuken van project 1178 heb ik gelost. De keuken van project 1178 kan gelukkig morgen gelijk bezorgd worden (dit is de dochter trouwens van de klant van project 871). De andere Snaidero keuken (project 1142) kan nog niet bezorgd worden (aannemer loopt uit).













woensdag 9 april 2025

Italiaanse keukenluxe in Spanje: Snaidero keukens voor bijzondere vakantiewoningen

Wat een bijzondere order heb ik weer mogen ontvangen! Een trouwe klant heeft me opdracht gegeven voor de levering van een prachtige Snaidero keuken in hun vakantiehuis in Teulada, Spanje.

De keuken wordt een strakke keuken in Bianco Luce mat lak. Gecombineerd met een hypermodern Cadice Stratificato werkblad. Voor wie het niet kent (ik kende het tot voor kort ook niet): dit is een keiharde, duurzame kunststof die door-en-door gekleurd is – geen laminaat, maar een onderhoudsvriendelijke topper die perfect past bij een vakantieresidentie.

Grappig genoeg is dit niet de eerste Snaidero keuken die ik voor een Spaanse vakantiewoning mag leveren. Onlangs verkocht ik nog een Snaidero keuken in Calpe voor een andere klant, die óók in Nederland (in dit geval Vijfhuizen) al een Snaidero keuken van me heeft. Maar de klant van dit project (nummer 1186) breekt bijna alle records (alleen de klant van project 653 kocht nog vaker een keuken bij me😀): dit wordt namelijk al hun zesde keuken bij mij! De eerste leverde ik voor hun hoofdverblijf in Oud Beijerland (project 955), en nu verrijkt een nieuwe Snaidero hun zonovergoten retreat in Spanje.

De keuken hopen we over ongeveer negen weken ter plekke te bezorgen. De montage wordt, net als bij hun andere huis in Spanje, door een Nederlandse monteur gedaan die een huis heeft in de Costa Blanca – dat scheelt weer in communicatie en kwaliteitszekerheid.

En alsof dat nog niet genoeg is… De klant van project 730 (Maasland), die inmiddels een huis in Jávea (vlakbij Calpe en Teulada) heeft gekocht, heeft net weer een offerte bij me aangevraagd voor – je raadt het al – een nieuwe Snaidero keuken. Als die doorgaat, is het hun vierde keuken bij mij.

Blijkbaar smaakt een Snaidero keuken naar meer, zowel in Nederland als onder de Spaanse zon!













Snaidero keuken naar den Helder

Vanmorgen vroeg is de Snaidero S11 showroomkeuken hier opgehaald in de keukenshowroom. Deze keuken gaat op transport naar den Helder naar de klant van project 1177.

In plaats van de S11 keuken heb ik de B3 keuken terug geplaatst in de showroom.

























De klant van project 1177 liep wat uit in de planning omdat hun stucadoor niet eerder kon. Zodoende heeft deze keuken nog een poosje in mijn magazijn gestaan.

zaterdag 5 april 2025

Gaggenau keuken in Hoofddorp

Vandaag had ik een afspraak met de klant van project 1184 uit Hoofddorp. Deze mensen hebben een Gaggenau G20 keuken besteld (onderstaande foto).













De G20 van deze klant is vergroot met een langere hogekasten wand (360cm net als de G10 keuken). Ook hebben ze gekozen voor een dubbele Gaggenau oven naast elkaar (de magnetron is juist vervallen).

Omdat het heel mooi weer was zijn ze ook nog mee geweest met de "Cessna van de zaak" #thankyouforflyingsnaideroairlines.

























vrijdag 4 april 2025

B3 showroomkeuken

Zoals ik al eerder op het blog gezet had; de S11 keuken is vervangen door de nieuwe B3 showroomkeuken.

























Vandaag zijn ook de Corian zijpanelen naadloos verlijmd met het Corian werkblad.

Ik vind het super cool geworden.

























De B3 keuken heeft trouwens mooie Gaggenau apparaten zoals de 400 serie oven op onderstaande foto.

De koelkast is greeploos (zelfs zonder greeplijst). Deze gaat dus met push-pull opening open (net als de vaatwasser). Super strak dus.

























dinsdag 1 april 2025

Snaidero keuken in Hazerswoude Rijndijk (project 1081)

Een paar jaar geleden mocht ik een Snaidero keuken leveren voor project 1081 in Hazerswoude Rijndijk.

De klant liet een nieuwe woning bouwen. Maar zoals wel vaker gebeurt bij nieuwbouw, liep de oplevering behoorlijk uit.

Gelukkig kon de keuken veilig bij ons in opslag staan, totdat het huis klaar was. Uiteindelijk is de keuken vorig jaar bij de klant geplaatst en kon de klant genieten van hun droomkeuken.

Tijdens de verkoop hadden we het over het huisje van mijn vrouw in de Filipijnen – een Kaaps Hollands huis aan zee. En nu, jaren later, verblijft dezezelfde klant daar! Ze hebben heerlijk gesnorkeld, de hotsprings bezocht en natuurlijk volop genoten van het strand. Morgen vliegen ze door naar Palawan voor een mooie rondreis.

























Zojuist kreeg ik nog een foto van het huisje – wat geweldig om te zien dat ze zo’n fijne tijd hebben!

Een nicht van mijn vrouw heeft de gasten voor ons opgevangen en ook voor ze gekookt. Heel leuk dat de gasten de afgelopen tijd Filipijns gegeten hebben. Ze hadden van alles mee genomen uit Nederland, maar dat laten ze in het huisje achter kreeg ik net door 😀.

























Zelf hopen mijn vrouw, onze dochter Lea en ik in de zomervakantie (van 19 juli t/m 18 augustus) ook weer naar de Filipijnen te gaan. Voor Lea is dit dé perfecte periode, want in verband met leerplicht kunnen we alleen in de bouwvak weg.

Voor wie `t leuk vindt. Hier onder de video die ik vorige zomervakantie gemaakt heb in de Filipijnen.